top of page

PROJEKTY I REALIZACJE

W tym miejscu przedstawiamy nasze ulubione projekty i zdjęcia z wybranych realizacji

MIESZKANIE 35M²

Przytulna kawalerka, wykończona w nowoczesnym, eleganckim stylu w usłudze „pod klucz”.

W tej realizacji z usługą „pod klucz” ważne było stworzenie przytulnej przestrzeni do wypoczynku, ale również z miejscem do pracy. Biurko zostało zbudowane w przedłużeniu szafki rtv. Wygodna sofa, z funkcją spania, wybrana została w odważnym i pięknym turkusowym kolorze.

Bardzo ważne dla Inwestora było odpowiednie oświetlenie. Zależało nam na stworzeniu różnych scenerii, sprzyjających pracy, relaksowi, intymności, w zależności od potrzeb.

Projekt łazienki uwzględniał wszystkie potrzebne w tym pomieszczeniu sprzęty. Z tego względu pralka znalazła się w wysokiej zabudowie obok szafki z umywalką. Ze względu na metraż zdecydowano o zastosowaniu toalety myjącej, która spełnia funkcję bidetu.

Projekt kuchni zakładał uzyskanie jak największej przestrzeni blatu roboczego, aby móc swobodnie gotować.

MIESZKANIE 40M²

To mieszkanie zostało zaprojektowane dla młodej kobiety. Dominują w nim jasne, subtelne barwy, podkreślone przez złote dodatki i elementy wyposażenia wnętrza.

Choć metraż jest niewielki, udało się pomieścić wszystkie potrzebne elementy z podziałem na funkcjonalne strefy w części dziennej mieszkania. Stworzyliśmy salon z wygodnym aneksem kuchennym oraz ze stołem jadalnianym.

Łazienka mieści prysznic z podświetlaną półką na kosmetyki oraz ścienny odpływ liniowy. Pralka została ukryta w szafce obok umywalki, dzięki czemu uzyskaliśmy dużą przestrzeń blatu na podręczne akcesoria i kosmetyki.

MIESZKANIE 92M²

Projekt tego mieszkania zakładał wiele zmian budowlanych. Dzięki nim mieszkanie stało się bardziej funkcjonalne i wygodne.

Całość projektu – kuchnia, salon, łazienki, korytarz, sypialnia – zyskały spójność aranżacyjną i kolorystyczną. Kolorem przewodnim była tu ciemna zieleń, która powtarza się w niemal każdym pomieszczeniu.

MIESZKANIE 45M²

Ten projekt został stworzony dla 4 – osobowej rodziny z trójką dzieci, gdzie każdy miał znaleźć miejsce dla siebie. Wymagało to zamiany funkcji niektórych pomieszczeń. Z kuchni powstał pokój, a w salonie aneks kuchenny. Z części salonu udało się wydzielić małą sypialnię dla Pani domu.

DOM 100M², POD WARSZAWĄ

W tym projekcie Inwestorom zależało na uzyskaniu poczucia przestronności, spójności oraz przytulności. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów takich jak drewniana podłoga oraz tapeta przypominająca w swej teksturze obraz malowany pędzlem, założenia zostały spełnione.

W łazience zastosowano prysznic z odpływem liniowym, aby móc wygodnie wchodzić pod prysznic. Kolorowe lastryko w wyraziste akcenty koresponduje z szafkami w granatowym kolorze.

W całej części mieszkalnej dominują akcenty granatu, drewna oraz czerni, dzięki czemu wnętrze jest spójne i uporządkowane. Czarne, frezowane drzwi oraz czarne listwy przypodłogowe dodają charakteru i przełamują ciepłe barwy we wszystkich pomieszczeniach.

DOM POD WARSZAWĄ

Założenia projektu tego domu do remontu były proste – stworzyć wygodną przestrzeń dla dużej rodziny. Miało być funkcjonalnie i praktycznie.

Z istniejącej garderoby na piętrze powstała pralnia, największa sypialnia została podzielona na sypialnię rodziców oraz pokój dla dzieci, dzięki czemu każdy zyskał przestrzeń dla siebie.

Projekt łazienki zawierał wstawienie dużej zaokrąglonej wanny ze względu na obecność małych dzieci.

W salonie zmiany były raczej kosmetyczne, przestawiony został kominek, tak by palący się płomień był widoczny, tworząc cieplejszy i bardziej nastrojowy klimat. Zaprojektowano oświetlenie w konkretnych strefach, układ sof miał sprzyjać wspólnemu spędzaniu czasu.

MIESZKANIE 75M²

Mieszkanie to wykańczaliśmy w usłudze „pod klucz”. W tym projekcie najważniejszym kryterium było połączenie kuchni z salonem poprzez wyburzenie ściany pomiędzy nimi. W wyniku tego powstała duża przestrzeń dla całej rodziny, dzięki czemu można gotować obiad, doglądając bawiących się w salonie dzieci.

W projekcie kuchni oraz salonu istotne było zapewnienie różnych stref oświetleniowych i zwiększenie liczby źródeł światła. Jednym z istotniejszych założeń na projektowaną przestrzeń było stworzenie stanowiska do pracy dla gospodarza.

W sypialni znalazły się drewniane meble oraz turkusowe elementy dekoracyjne w postaci m.in. velvetowych zasłon i poduszek.

bottom of page