Mint Home Design

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Kupiłeś mieszkanie lub dom i nie bardzo wiesz co dalej? Chciałbyś, aby Twoje wnętrza zachwycały i były przemyślane, ale nie jesteś pewien czy potrafisz odpowiednio dobrać materiały i czy potrafisz sobie to wszystko wyobrazić? 

A może trudniejsze wydaje Ci się przebrnięcie przez remont i przygotowania do niego? 

Chętnie zrobimy to za Ciebie:

od zaplanowania gdzie ma znajdować się każde gniazdko do sprzątania po remoncie i ustawiania kwiatów w wazonie. 

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i przeprowadzaniu remontu w mieszkaniach i domach z rynku wtórnego. Jeśli więc chciałbyś zdjąć sobie z głowy ten wymagający fragment z życia po zakupie mieszkania, to mamy wszelkie zasoby, aby Ci w tym pomóc lub Cię wyręczyć. Projekt on-line, bez nadzoru 

W skład projektu wchodzi:


Projekt kompleksowy z nadzorem 

W skład projektu wchodzi:


Projekt z wykończeniem „pod klucz” 

W skład projektu wchodzi:


Jeśli potrzebujesz projektu pojedynczego pomieszczenia, to też chętnie go wykonamy.

Warto wiedzieć:
Projekt „pod klucz” dostosowujemy do potrzeb danego Klienta i do jego budżetu. Korzystamy ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem i życzeniem Klienta.


Projektant wnętrz Warszawa - aranżacje na miarę Twoich potrzeb 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy:

​​

Wszystko to i wiele innych elementów składa się na profesjonalny projekt wnętrza. Celem takiego projektu jest oszczędność czasu i pieniędzy.  Podczas samodzielnego remontu zdarza się kupić nietrafione materiały wykończeniowe, zmieniać ekipę remontową, która okazała się nierzetelna,  zaplanować w złym miejscu miskę ustępową. Zatrudniając projektanta wnętrz możesz wyeliminować takie błędy i cieszyć się spokojem, bo projektant ogarnie różne rzeczy za Ciebie. ​

Chcesz wiedzieć dokładnie jak wygląda proces projektowy, przeczytaj poniżej etapy projektowania w MHD.

W razie pytań jesteśmy gotowi na nie odpowiedzieć.ETAPY PROJEKTOWANIA WNĘTRZA

W MINT HOME DESIGN 

  1. Pierwsze spotkanie. Podczas pierwszego spotkania omawiamy zasady współpracy, zakres prac, wstępne kwestie związane z wizją projektu, stylistyką wnętrz. Spotkanie to może być w formie online lub na żywo.  Po tym spotkaniu podpisujemy umowę na projekt. 

ARANŻACJE WNĘTRZ WARSZAWA

Jeśli spodobały Ci się nasze projekty i marzysz o wnętrzu, w którym wreszcie będziesz czuć się jak w domu, nasi najlepsi projektanci wnętrz, chętnie je dla Ciebie wyczarują. Opowiedz nam o swoich potrzebach, preferencjach i zachciankach, a my zajmiemy się resztą.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.


JESTEŚMY DLA CIEBIE

Od momentu rozpoczęcia działalności Mint Home Design i nasz kreatywny zespół projektantów wnętrz zmienia przestrzenie naszych klientów, wykorzystując oryginalne sposoby na metamorfozę Twoich ulubionych miejsc. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zaprojektować przestrzeń, w której od zawsze chciałeś mieszkać.

Wiemy, że dom to bardzo osobisty obszar, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć przestrzeń, w której będziesz czuć się dobrze i swobodnie. Jesteśmy Twoim partnerem — jesteśmy zawsze po Twojej stronie. Będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie procesu projektowego, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Umów się z nami na spotkanie i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.